Par mums


SIA Neroli Met ir metālapstrādes uzņēmums, kurš specializējas uz iekārtu un dažādas sarežģītības līniju ar mikrokontrolieru vadību projektēšanu un ražošanu pārtikas rūpniecībai. Kopš uzņēmuma dibināšanas 2002 gadā esam spēruši nozīmīgu soli mūsu ražoto iekārtu klāsta papildināšanā, kā arī iegādājušies papildus metālapstrādes iekārtas un paplašinājuši savas ražošanas telpas. Uzņēmuma vadības, projektētāju un darbinieku pieredze sadarbībā ar pārtikas uzņēmumiem ļauj veikt nozīmīgus uzlabojumus ražošanas optimizēšanā katrā atsevišķā gadījumā.

 

SIA Neroli Met piedāvā MIG un TIG nerūsējošā tērauda, tērauda metāla un alumīnija metināšanas pakalpojumus dažādu konstrukciju un detaļu ražošanai pēc pasūtījuma. Uzņēmumam Saldū metināšanas, projektēšanas un mehāniskās apstrādes darbnīca pastāv no 2002. gada, kurā tiek sniegti augstākās kvalitātes pakalpojumi un nodrošināta lieliska klientu apkalpošana. Neroli Met komanda sastāv no augsti apmācītiem profesionāļiem, kas spēj sniegt visdažādākās mehāniskās apstrādes un tehnoloģiskos pakalpojumus.

 

SIA Neroli Met kā galveno mērķi ir uzstādījis sniegt savus metināšanas, locīšanas un projektēšanas pakalpojumus pēc visaugstākajiem klientu apkalpošans standartiem, kā arī nodrošināt, ka Jūs saņemat tikai vislabākos izstrādājumus un pakalpojumus. Mēs piedāvājam visa veida metināšanu, ieskaitot alumīnija, nerūsējošo tēraudu, titāna, un cita veida metināšanu. Turklāt mēs piedāvājam arī augstas kvalitātes motāžas un projektēšanas pakalpojumus, kā arī inženērijas , mikrokontrolieru vadības, prototipa dizaina un citus pakalpojumus. Mēs spēsim tikt galā ar jebkura izmēra darbu un vienmēr piedāvāsim Jums tikai pašus labākos rezultātus.

 

SIA Neroli Met piedāvā pašas augstākās kvalitātes MIG un TIG metināšans pakalpojumus, kā arī mūsu ekspertu-metinātāju grupa spēs paveikt visprecīzākās metināšanas un montāžas darbības. Mēs sniegsim lielisku galarezultātu – darbu izpildot ātri un precīzi – tieši tā, kā vēlaties. Neroli Met izmantotās modernās tehnoloģijas ļauj mums ražot pasūtītās detaļas, izstrādājumus pēc Jums nepieciešamās konfigurācijas. Mūsu MIG un TIG metināšanas pakalpojumi var tikt vienmēr pielāgoti Jūsu metināšanas vajadzībām.